Müşterilerimizin hakkımızda düşündükleri

image
Markanın başka ürünlerini de kullanıyorum onlardan da memnunum. Hem misafire hem günlüğe kullanıyorum. Havluların emiciliği gayet güzel. Çamaşır makinesinde hiçbir şey olmadı. İhtiyacım olduğunda yine aynı ürünü tercih ederim. Kalitesinden memnunum.

--K...... K.....--

image
Ürünü tereddüt ederek almıştım ancak hiç tereddüte gerek yok. Boyutu mükemmel, deseni mükkemmel, kalitesi daha da mükemmel. 300 gr olanı da vardı o mu bu mu diye düşünmüştüm ancak iyi ki bunu almışım. Hem daha uygun hem de kalın ve kaliteli yumuşacık. Bayıldım bayıldım. Teşekkürler Varol Tekstil

--O...... Ö.....--

image
Yorumlara bakarak ve tanıdığım insanların önerileriyle aldım ve asla pişman olmadım. Satıcıya gönülden teşekkür ediyorum hem ürünün kalitesiyle ilgili, hem paketlemenin güzelliği için hemde hızlı teslimat için. Verilen paranın kuruşu kuruşuna değiyor tavsiye ediyorum.

--E.... E....--

image
Ürünün kalınlığı gayet güzel. Kullandığım incecik havlulardan sonra çok memnun kaldık. Çok beğendik. Paketleme de güzeldi. Teşekkürler.

--M...... H.....--

image
Harika bir ürün. Fiyatı da muhteşem. İndirimde aldım. Rengi Açık sevenler düşünmesin. Yumuşacık. 57 tel olan nevresim nevresim değil. Pamuk satenden vazgeçmem. Çarşafı da kocaman. Diğer firmalar yanında halt etmiş. Küçücük çarşaf gönderiyor. Varol tekstil varol :D

--B.... A....--

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)